Akademickie Targi Pracy Trójmiasto

2017

Krwiobus !

Przypominamy, że podczas Akademickie Targi Pracy Trójmiasto będzie można oddać krew. Mobilny punkt poboru krwi będzie ustawiony na parkingu przed Wydziałem Nauk Społecznych UG.

Rejestracja zaczyna się od 9.00 i trwa do 14.00

Dodatkowo będziemy Was odwiedzać w „krwiobusie” i rozdawać cenne nagrody 🙂

ZOSTAŃ RATOWNIKIEM ŻYCIA – > ODDAJ KREW

Dzisiaj jeszcze w telewizji,a już jutro na żywo podczas ATP Trójmiasto 2017

Konkurs ATP !

Miło nam ogłosić pierwszy konkurs organizowany w ramach Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2017

1. Zrób selfie z plakatem, ulotką lub inną formą grafiki Akademickie Targi Pracy Trójmiasto

2. Opublikuj zdjęcie pod postem konkursowym na Akademickie Targi Pracy Trójmiasto

3. Udostępnij zdjęcie na swoim profilu ( zdjęcie musi być publiczne).

4. Polub FB ATP i zbieraj lajki!

Wygrywa i otrzymuje nagrodę osoba, która do poniedziałku (23.10.2017) do godziny 23:59 🙂 uzbiera najwięcej reakcji pod swoim zdjęciem.

Ogłoszenie wyników we wtorek (24.10.2017) o godzinie 10.00 podczas ATP Trójmiasto 2017 oraz na FB Akademickie Targi Pracy Trójmiasto

📢UWAGA !📢

Czas ucieka … ostatnie wolne miejsca na warsztaty organizowane podczas Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2017

Zapisy poprzez stronę: http://bit.ly/2xI2WWN

Zapraszamy !

To już jutro -> 24 października ! Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2017!

To już jutro -> 24 października ! Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2017!

71 wystawców, dwa piętra, ponad 400m2 powierzchni, 5 biur karier, kilkunastu wolontariuszy.

Ponadto konkursy z nagrodami -> tablety, smartfony, kamery sportowe, smartwatche, czytniki e-book, powerbanki i wiele, wiele innych…

Gość specjalny -> Monika Jurczyk- Osa- Osobista stylistyka Sukces nie wychodzi z mody! – spotkanie otwarte ze stylistką

Zapraszamy -> Wydział Nauk Społecznych, Uniwersytet Gdański od godziny 9.00 !

Na ATP Trójmiasto 2017 przygotowaliśmy dla Was specjalną STREFĘ CV

Na ATP Trójmiasto 2017 przygotowaliśmy dla Was specjalną STREFĘ CV -> gdzie pod okiem ekspertów z Pracuj.pl skonsultujecie dokumenty aplikacyjne i omówicie interesujące Was tematy związane z rekrutacją.

Magazyn Semestr !

Przedstawiamy ostatniego z naszych Patronów medialnych -> Magazyn Semestr -> NAJWIĘKSZY OGÓLNOPOLSKI MAGAZYN STUDENTÓW

Do grona Patronów medialnych dołączyło Trójmiasto.pl

Trójmiasto.pl to jedyny regionalny w Polsce portal internetowy liczący się w rankingach mediów ogólnopolskich. Lider na rynku lokalnych mediów informacyjnych. Utrzymuje kilkanaście serwisów tematycznych, m.in. Sport, Aktywne Trójmiasto, Biznes, Kultura, Rozrywka, Dom, Dziecko, Kino, Komunikacja, Korki, Moto, Nauka, Praca, Zdrowie i Uroda, De luxe, Weselnik, Galeria.

Ostatni z warsztatów na jaki możecie się zapisać podczas ATP Trójmiasto to:

‘’Savoire vivre i autoprezentacja w biznesie’’

Sala C 110, godzina 13.00

Więcej informacji oraz ZAPISY pod linkiem:

http://bit.ly/2xI2WWN

Warsztat poprowadzi : Joanna Formela
Pedagog, doradca zawodowy, trener. Wieloletni pracownik gdańskiego urzędu pracy. Ukończyła pedagogikę specjalną na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Gdańskiego. Przeszła liczne szkolenia doskonalące warsztat zawodowy. Do najważniejszych zalicza Szkołę Dialogu Społecznego, Zarządzanie Sobą i Swoimi Talentami, Protokół Dyplomatyczny oraz Rekrutację i Selekcję na Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada 30 letnie doświadczenie zawodowe w pracy z ludźmi. Obecnie prowadzi warsztaty, porady indywidualne i grupowe dla osób poszukujących pracy. Cechuje ją indywidualne podejście do klientów oraz skuteczność w realizacji planowanych efektów pracy. Bardzo dobrze przygotowuje do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą Z powodzeniem realizuje warsztaty z motywacji, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem. Charakteryzuje ją szeroka wiedza w zakresie tematyki społecznej i regionalnej. Jest twórcza, elastyczna, zaangażowana w działalności zawodowej i społecznej. Działa w Stowarzyszeniu Credo Femina

Zapraszamy na kolejny warsztat w ramach ATP

„3z: zobacz, zapytaj, zadziałaj. Poznaj swoje kompetencje w działaniu”

Sala C 105, godzina 13.00

Korzyści:
• Poznasz swoje kompetencje kluczowe w działaniu
• Zdobędziesz wiedzę na temat rekrutacji metodą Assessment Center
• Dowiesz się , na czym polega praca z metafora oraz jak metafora wpływa na zmianę

Więcej informacji oraz ZAPISY pod linkiem:

http://bit.ly/2xI2WWN

Warsztat poprowadzi : Anna Domagalska
Psycholog, licencjonowany doradca zawodowy, coach, trener rozwoju osobistego. Pracownik gdańskiego urzędu pracy. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Zajmuje się doradztwem zawodowym i wsparciem psychologicznym. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy interwencyjnej i terapeutycznej z grupami wykluczonymi społecznie oraz doświadczenie trenerskie. Posiada szeroką wiedzę z doradztwa zawodowego i coachingu. Na swoim koncie ma szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu rekrutacji i selekcji, coachingu i doradztwa zawodowego ukończonych m. in. na Akademii Leona Koźmińskiego. Specjalista z zakresu rekrutacji metodą Assesment Center. W swojej pracy zawodowej koncentruje się nie tylko na samym rozwiązaniu problemu, ale poszukiwaniu najbardziej optymalnego rozwiązania dla sytuacji, w której klient się znalazł. Jej celem jest zarażać ludzi optymizmem, pozwolić im samodzielnie odkrywać ich potencjał i zapał do zmiany

Przypominamy !

Przypominamy o spotkaniu z Moniką Jurczyk – Osą – Osobistą stylistką, która podczas Akademickich Targów Pracy Trójmiasto 2017 poprowadzi spotkanie otwarte: „Sukces nie wychodzi z mody”

Więcej info na wydarzeniu

http://bit.ly/2kV9kZQ

Praca.pl wśród Patronów Medialnych ATP 2017 !

Praca.pl – jeden z czołowych portali pracy w Polsce. Codziennie publikuje tysiące aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych z kraju i zagranicy, dostarcza informacji o rynku pracy, motywuje i radzi jak znaleźć wymarzoną pracę. Są tam, gdzie kandydaci ich potrzebują.

Przedstawiamy Wam kolejnego Patrona medialnego.

LinguaJob.pl – to jedyny w Polsce portal pracy dla specjalistów językowych.

Przy stoisku Organizatora/Biura Karier otrzymać możecie bezpłatnie w wersji papierowej przewodnik Language Job Guide 2017 – kariera z językiem obcym. Tymczasem zapraszamy do lektury w wersji pdf. http://www.linguajob.pl/download/katalog2017.pdf

Z samego rana chcemy przedstawić Wam drugą osobę z Centrum Rozwoju Talentów, która poprowadzi warsztat 🛠️🛠️

Dream way”. Zamień postanowienia w cele.

Pani Marta Kieler -> pedagog, doradca zawodowy i coach. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie, studiów podyplomowych: „Job coaching – doradztwo zawodowe, edukacyjne i coaching kariery”. Pracownik gdańskiego urzędu pracy. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów z zakresu rozwoju osobistego, psychologii i coachingu. Ponadto uczestniczyła w szkoleniach takich jak: Zarządzania Sobą i Swoimi Talentami, Rekrutacja XXI oraz uprawniających do wykonywania testów predyspozycji zawodowych. Jej mocną stroną jest praca z ludźmi, łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysokie kompetencje społeczne. W swojej pracy zawodowej stawia przede wszystkim na diagnozę rzeczywistych potrzeb Klienta oraz na interakcję, dążąc do wzmocnienia Klienta w poszukiwaniu jego drogi zawodowej zgodnie z predyspozycjami.

Mamy już oficjalną listę firm z której przedstawicielami możecie się spotkać podczas tegorocznych ATP.

Mapka stoisk i lista firm do podejrzenia w zakładce Targi – Mapa Stoiska !

Study in Gdansk – Partner Wspierający

Study in Gdansk – Partner Wspierający Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2017 oraz Zespół ATP Trójmiasto zapraszają serdecznie na spotkanie otwarte naszego gościa specjalnego, znanej stylistki – Moniki Jurczyk- Osy- Osobistej Stylistki .

Sukces NAPRAWDĘ 🙂 nie wychodzi z mody!

Więcej informacji w poniższym wydarzeniu

Zapraszamy !

Podczas ATP Trójmiasto 2017 będziecie mogli skorzystać z mega ciekawych warsztatów. 🛠️

Zapisy zostały uruchomione: https://bk.ug.edu.pl:8443/katalogSzkolen.web

Tymczasem chcemy bliżej przedstawić Wam informacje na temat proponowanych warsztatów oraz sylwetki prowadzących .

Zaczynamy od tematu : Poznaj swoje mocne strony z Pokerem Osobowościowym

Sala C 210, godzina 10.30

Korzyści:
• Dokonasz identyfikacji i analizy swoich mocnych stron
• Rozpoznasz własny potencjał osobisty i zawodowy
• Dowiesz się, jak jesteś odbierany, doświadczany i spostrzegany przez otoczenie

Warsztat poprowadzi : Beata Butkiewicz 👩‍🏫

Pedagog, licencjonowany doradca zawodowy, coach. Wieloletni pracownik gdańskiego urzędu pracy. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Psychologii. Na swoim koncie ma szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu doradztwa zawodowego, coachingu, treningu umiejętności menedżerskich, interpersonalnych oraz rekrutacji i selekcji ukończonych m. in. na Akademii Leona Koźmińskiego. Uczestniczyła w szkoleniu Zarządzania Sobą i Swoimi Talentami. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia doradztwa zawodowego indywidualnego, jak i szkoleń warsztatowych dla różnych grup klientów. Jej działalność szkoleniowa dotyczy m. in. szkoleń z obszaru diagnozowania kompetencji, planowania kariery zawodowej, komunikacji interpersonalnej, rozwoju osobistego i zawodowego, technik autoprezentacji. W swojej pracy zawodowej stawia na profesjonalizm, wspieranie i towarzyszenie tym, którzy chcą się rozwijać.

Radio Gdańsk ponownie wsparło Akademickie Targi Pracy Trójmiasto jako Patron medialny .

Serdecznie dziękujemy!

Polskie Radio Gdańsk (pełna nazwa: Rozgłośnia Regionalna Polskiego Radia w Gdańsku – Radio Gdańsk SA) używa do identyfikacji antenowej nazwy Radio Gdańsk. Jest jedną z 17 samodzielnych rozgłośni publicznego radia, realizujących odrębne programy regionalne nadawane na teren poszczególnych województw.

Radio Gdańsk nadaje swój całodobowy program w województwie pomorskim. Jest słyszalne także w zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Posiada korespondentów w Słupsku, Człuchowie, Kwidzynie i Elblągu.

Ponownie podczas Akademickich Targów Pracy Trójmiasto odbędzie się zbiórka krwi.
Przed budynkiem Wydziału Nauk Społecznych UG stanie mobilny punkt poboru krwi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku.

Każdy krwiodawca otrzyma szansę wylosowania wyjątkowych nagród -> tablety, czytniki i wiele innych.

Gorąco zachęcamy do oddawania krwi, gdyż szansa na uratowanie czyjegoś życia bez większego wysiłku nie zdarza się codziennie.

Godziny rejestracji 9:00 – 14:00
Miejsce : parking przed WNS UG

Jest z nami ponownie TELEWIZJA !

Po raz kolejny nasze wydarzenie Akademickie Targi Pracy Trójmiasto wspiera jako Patron medialny Telewizja Polska S.A. Oddział

Gdańsk.

Dziękujemy i oglądajcie nas !!

 

Dzisiaj Mediolan, jutro kto wie(?) Pewne jest, że ta sympatyczna Pani będzie naszym gościem już 24 października podczas 4 edycji Akademickich Targów Pracy Trójmiasto 2017.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na spotkanie otwarte z gościem specjalnym- znaną stylistką – Moniką Jurczyk „Osą” Osobistą Stylistką

I pamiętajcie – > Sukces nie wychodzi z mody!

⭐️Mediolanie, nadchodzę⭐️

Ja już w samolocie, w drodze na zakupy z klientką w Mediolanie.
Z tym Panem zrobili sobie fotkę wszyscy mężczyźni na lotnisku.
Zawracają mu głowę – pomyślałam.
Ale jak okazało się, że obok niego siedzę…No musiałam 😉
Buziaki/Osa

 

 

Ruszyły zapisy na warsztaty które odbędą się podczas ATP Trójmiasto 2017.

W tym roku wspiera nas Zespół Centrum Rozwoju Talentów

Tematy szkoleń:
1. Poznaj swoje mocne strony z Pokerem Osobowościowym
2. Dream way. Zamień postanowienia w cele
3. Poczucie sprawczości w poszukiwaniu pracy
4. 3z: zobacz, zapytaj, zadziałaj. Poznaj swoje kompetencje w działaniu
5. Savoire vivre i autoprezentacja w biznesie

Link do zapisów i więcej szczegółów na : https://bk.ug.edu.pl:8443/katalogSzkolen.web

Sukces nie wychodzi z mody!

Wszystko o wizerunku biznesowym

i budowaniu prestiżu poprzez ubiór

Masz za dużo ubrań, a rano i tak nie wiesz co na siebie włożyć? Idziesz na rozmowę o pracę i nie wiesz w co powinieneś się ubrać? Jak wykreować swój biznesowy wizerunek aby się wyróżnić i dać się zapamiętać? Jak uniknąć wizerunkowych „wpadek” i zaplanować przyszłą garderobę tak by była najkorzystniejsza dla naszej sylwetki?

Już 24 października w ramach AKADEMICKICH TARGÓW PRACY TRÓJMIASTO odbędzie się spotkanie otwarte z gościem specjalnym – znaną stylistką – Moniką Jurczyk „Osą” Osobistą Stylistką.

Ubranie to nie próżność, tylko realna siła, która może zmienić nasze podejście do życia. I podejście życia do nas. Im wcześniej dowiemy się kim jesteśmy i co chcemy komunikować tym lepiej. Dzięki temu nasz wizerunek będzie dojrzewał razem z nami – mówi Monika Jurczyk.

Podczas spotkania uczestnicy nauczą się zasad kreowania wizerunku na podstawie systemu Master of Business Image, na który składa się:

 1. określenie sylwetki
 2. określenie typu kolorystycznego
 3. określenie stylowej osobowości oraz komunikatu ubraniowego
 4. znalezienia wyróżnika stylu

– Zrozumienie wpływu wyglądu na budowanie wizerunku i zawodowego autorytetu jest bardzo ważne już od  pierwszego etapu kariery zawodowej, czyli w momencie stawiania pierwszych kroków na rynku pracy. We współpracy z Biurem Karier UG zdecydowaliśmy, że warto studentów na to dobrze przygotować  – mówi Monika Zdroik, koordynator prowadzonego przez gdański magistrat projektu STUDY IN GDAŃSK.

Kim jest Monika Jurczyk?

Pierwsza polska personal shopperka. Właścicielka firmy Osa Osobista Stylistka i szefowa wszystkich szaf. Ekspertka medialna z dziedziny metamorfoz i zakupów:

 • Zasiada w jury Newsweeka wybierającym najgorzej i najlepiej ubranych Polaków
 • Szkoli  z zakresu wizerunku, nie tylko biznesowego („Warsztaty stylu” dla magazynu „Twój Styl” i banku BZW BK, wykłady dla Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych, szkolenia i warsztaty dla firm m.in. Nutricia, Danone)
 • Edukuje  sprzedawców – stylistów (Wrangler, Guess, PennyBlack, The Earth Collection)
 • Realizuje metamorfozy oraz konsultacje dla firm (Eris, Oriflame, Makalu, Hugo Boss)
 • Pisze o modzie i kreowaniu wizerunku (własna rubryka w „Moda Forum”, felietonistka „Miasta Kobiet”, blogerka, LookBook.pl)
 • Gości na najważniejszych światowych i polskich pokazach mody (London Fashion Week, FashionPhilosophy Łódź Fashion Week)
 • Jest autorką dwóch książek dotyczących mody i stylizacji

Miejsce: sala 204, Wydział Nauk Społecznych UG, ul. Jana Bażyńskiego 4, Gdańsk

Termin: 24 października (wtorek) podczas Akademickich Targów Pracy Trójmiasto 2017

Godz. 11:15

Więcej informacji o prowadzącej na stronie www: http://personalstylist.pl/osa,osoba,3

Facebook: https://www.facebook.com/OsaOsobistaStylistka/

 

 

WNS Global Services (UK) Ltd drugim Partnerem ATP !

W tym roku możemy liczyć na naprawdę silne wsparcie ze strony trójmiejskich firm.

Naszym drugim Partnerem Akademickich Targów Pracy Trójmiasto 2017 została firma WNS Global Services (UK) Ltd

Miło nam ogłosić że tegorocznym Sponsorem Akademickich Targów Pracy Trójmiasto 2017 została firma Thomson Reuters !

Thomson Reuters jest jednym z liderów wśród dostawców informacji i danych rynkowych dla inwestorów, przedsiębiorców, mediów i rządów. W Polsce, nasze największe biuro znajduje się w Gdyni, gdzie pracuje ponad 1300 pracowników, reprezentujących ponad 40 narodowości. Każdego dnia poszukujemy nowych osób, które dołączą do naszych zespołów. Ważne jest aby pamiętać, że wśród proponowanych ofert znajduje się wiele możliwości dla świeżych absolwentów oraz studentów, którzy są gotowi połączyć naukę z pracą na pełen etat.

Wszystkie otwarte stanowiska można znaleźć na stronie www.tr.com/careers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Partnerem Akademickich Targów Pracy Trójmiasto 2017 jest firma State Street Bank – światowy lider usług finansowych dla klientów instytucjonalnych.

W tym roku State Street świętuje 225 działalności na świecie oraz 10 lecie obecności w Polsce. Biuro w Gdańsku wciąż rośnie i liczy już 1000 osób.
Jeżeli chcesz poznać tajemnicę sukcesu State Street koniecznie odwiedź stoisko na targach!

 

Szanowni Państwo, w tym tygodniu otrzymacie Państwo od nas zaproszenia wraz z ofertą udziału w Akademickich Targach Pracy Trójmiasto 2017 .

Zapraszamy do kontaktu !!

 

plakat-atp-square-2017-1

 

 

 

 

ATP

Trójmiasto 24.10.2017 !

nowa-oferta-2017-wersja-10

 

 

 

 

Jakiego pracownika szukają pracodawcy,

czego oczekują kandydaci !

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z raportem:

„Jakiego pracownika szukają pracodawcy, czego oczekują kandydaci – wyniki sondażu przeprowadzonego w ramach trzeciej edycji Akademickich Targów Pracy Trójmiasto ”
RAPORT Z SONDAŻU

logo-porp