Akademickie Targi Pracy Trójmiasto

Partnerzy

Polpharma jest  największym polskim producentem leków i liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Aktywnie działa na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej. Od prawie 80 lat cieszy się zaufaniem pacjentów, lekarzy oraz partnerów biznesowych.

Rozwój Polpharmy możliwy jest wyłącznie dzięki zaangażowaniu ich pracowników oraz studentów i absolwentów, którzy w trakcie staży i praktyk wspierają pracę w różnych obszarach biznesowych. Dla studentów zainteresowanych pracą w branży farmaceutycznej stworzono program Akademia Polpharmy, którego celem jest zapoznanie uczestników z pełnym cyklem powstawania leku – od pomysłu do wprowadzenia go na rynek. Studenci chcą pracować w Polpharmie, czego potwierdzeniem są corocznie przyznawane nagrody Idealnego Pracodawcy.

 

polpharma (2)

 

 

 

 

 

 

Currenda jest zespołem wspierającym profesjonalistów w budowie lepszego społeczeństwa poprzez dostarczanie wiedzy, innowacyjnych rozwiązań i usług. Dzięki szerokim kompetencjom Currenda oferuje swoim klientom rozwiązania do zarządzania złożonymi procesami prawnymi i biznesowymi, umożliwiając im koncentrację na podstawowej działalności i skutecznej obsłudze spraw.

Currenda  doświadczenie zdobywa  od 1993 roku. Zaufało im tysiące klientów reprezentujących profesjonalne zawody prawnicze, instytucje administracji publicznej oraz przedsiębiorstwa z wielu branż. Z rozwiązań Curredny do zarządzania sprawami i procesami korzysta codziennie ponad 35 tyś profesjonalistów w polskim systemie sądowniczym. Dostarczane są  zaawansowane rozwiązania informatyczne, usługi integracyjne i innowacyjne produkty wspierające skuteczną realizację procesu egzekucji sądowej i administracyjnej. Firma bierze czynny udział w rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizując ciekawe, ambitne i kluczowe dla wymiaru sprawiedliwości projekty informatyczne.

 

Partner

 

Lidl Polska to branża handlu detalicznego  dająca szerokie perspektywy!

Sieć sklepów spożywczych Lidl rozwija się bardzo szybko, dlatego każdy ma szansę zrobić tu karierę. Czeka na Ciebie wiele możliwości: praca w Dziale Sprzedaży, Administracji, Zakupów, bądź też Ekspansji.

Od współpracowników Lidl Polska oczekuje się  entuzjazmu, zaangażowania, mobilności oraz umiejętności pracy w warunkach stresowych. W zamian firma oferuje  ponadprzeciętne wynagrodzenie i perspektywy dalszego rozwoju w naszej firmie. Jako firma międzynarodowa są świadomi swojej wielkości i obecności w życiu publicznym. Respektują  różnorodność kultur oraz akceptują  odmienność ich wartości i tradycji.

W pracy kierują się filozofią firmy oraz zasadami postępowania.

 • Celem naszej pracy jest zadowolenie Klienta.
 • Wydajność pracy i ceny sprzedaży wyznaczają naszą pozycję na rynku.
 • Intensywny rozwój zawdzięczamy ciągłej ekspansji oraz podnoszeniu standardów już istniejących sklepów.
 • Jesteśmy firmą składającą się z wielu marketów działających jako filie i wszyscy pracujemy w określonym, jednolitym systemie.
 • Szybkie podejmowanie decyzji oraz proste procesy działania zapewniają nam sukces.
 • Postępujemy zgodnie z obowiązującym prawem i wewnętrznymi wytycznymi.
 • Zawsze działamy odpowiedzialnie w zakresie ekonomii, spraw socjalnych i ekologii.
 • Sprawiedliwe podejście do innych jest zasadą każdego pracownika firmy.
 • Szanujemy i wspieramy się wzajemnie.
 • Dotrzymujemy zobowiązań i umów w atmosferze wzajemnego zaufania.
 • Pochwały, uznania, a także otwartość na krytykę mają tworzyć atmosferę pracy w firmie.
 • Jesteśmy zespołem „silnych“ pracowników i w ten sposób zapewniamy sobie możliwość wzajemnego zastępstwa w każdej dziedzinie.

Lidl-Logo_4c_OL [Konvertiert]