Akademickie Targi Pracy Trójmiasto

Warsztaty 2017

 1. „Poznaj swoje mocne strony z Pokerem Osobowościowym”

Sala C 210, godzina 10.30

Korzyści:

 • Dokonasz identyfikacji i analizy swoich mocnych stron
 • Rozpoznasz własny potencjał osobisty i zawodowy
 • Dowiesz się, jak jesteś odbierany, doświadczany i spostrzegany przez otoczenie

Więcej informacji oraz ZAPISY pod linkiem: https://bk.ug.edu.pl:8443/katalogSzkolen.web

Warsztat poprowadzi : Beata Butkiewicz

Pedagog, licencjonowany doradca zawodowy, coach. Wieloletni pracownik gdańskiego urzędu pracy. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Psychologii. Na swoim koncie ma szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu doradztwa zawodowego, coachingu, treningu umiejętności menedżerskich, interpersonalnych oraz rekrutacji i selekcji ukończonych m. in. na Akademii Leona Koźmińskiego. Uczestniczyła w szkoleniu Zarządzania Sobą i Swoimi Talentami. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia doradztwa zawodowego indywidualnego, jak i szkoleń warsztatowych dla różnych grup klientów. Jej działalność szkoleniowa dotyczy m. in. szkoleń z obszaru diagnozowania kompetencji, planowania kariery zawodowej, komunikacji interpersonalnej, rozwoju osobistego i zawodowego, technik autoprezentacji. W swojej pracy zawodowej stawia na profesjonalizm, wspieranie i towarzyszenie tym, którzy chcą się rozwijać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1. „Dream way”. Zamień postanowienia w cele’’

Sala C 105, godzina 10.30

Korzyści:

 • Określisz konkretne cele i sprecyzujesz zawodowe plany
 • Dowiesz się skąd czerpać motywację
 • Nauczysz się zamieniać postanowienia w cele

Więcej informacji oraz ZAPISY pod linkiem: https://bk.ug.edu.pl:8443/katalogSzkolen.web

Warsztat poprowadzi : Marta Kieler

Pedagog, doradca zawodowy i coach. Absolwentka Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie, studiów podyplomowych: „Job coaching – doradztwo zawodowe, edukacyjne i coaching kariery”. Pracownik gdańskiego urzędu pracy. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów z zakresu rozwoju osobistego, psychologii i coachingu. Ponadto uczestniczyła w szkoleniach takich jak: Zarządzania Sobą i Swoimi Talentami, Rekrutacja XXI oraz uprawniających do wykonywania testów predyspozycji zawodowych. Jej mocną stroną jest praca z ludźmi, łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysokie kompetencje społeczne. W swojej pracy zawodowej stawia przede wszystkim na diagnozę rzeczywistych potrzeb Klienta oraz na interakcję, dążąc do wzmocnienia Klienta w poszukiwaniu jego drogi zawodowej zgodnie z predyspozycjami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1. „Poczucie sprawczości w poszukiwaniu pracy”

Sala C 110, godzina 10.30

Korzyści:

 • Przygotowanie do procesu planowania przyszłości zawodowej.
 • Kształtowanie umiejętności wyznaczania celów.
 • Analiza najczęściej stosowanych sposobów poszukiwania pracy.

Więcej informacji oraz ZAPISY pod linkiem: https://bk.ug.edu.pl:8443/katalogSzkolen.web

Warsztat poprowadzi : Agnieszka Szwocha

Ukończyła studia filozoficzne na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe z doradztwa zawodowego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Wieloletni pracownik Urzędu Pracy w Gdańsku.  Nastawiona jest na realizację wyznaczonych celów oraz ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji. Jej motto, którym kieruje się w pracy zawodowej i zaraża nim swoich klientów to: Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o twoim jutrze!

 

 1. „3z: zobacz, zapytaj, zadziałaj. Poznaj swoje kompetencje w działaniu”

Sala C 105, godzina 13.00

Korzyści:

 • Poznasz swoje kompetencje kluczowe w działaniu
 • Zdobędziesz wiedzę na temat rekrutacji metodą Assessment Center
 • Dowiesz się , na czym polega praca z metafora oraz jak metafora wpływa na zmianę

Więcej informacji oraz ZAPISY pod linkiem: https://bk.ug.edu.pl:8443/katalogSzkolen.web

Warsztat poprowadzi : Anna Domagalska

Psycholog, licencjonowany doradca zawodowy, coach, trener rozwoju osobistego. Pracownik gdańskiego urzędu pracy. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Zajmuje się doradztwem zawodowym i wsparciem psychologicznym. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy interwencyjnej i terapeutycznej z grupami wykluczonymi społecznie oraz doświadczenie trenerskie. Posiada szeroką wiedzę z doradztwa zawodowego i coachingu. Na swoim koncie ma szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu rekrutacji i selekcji, coachingu i doradztwa zawodowego ukończonych m. in. na Akademii Leona Koźmińskiego. Specjalista z zakresu rekrutacji metodą Assesment Center. W swojej pracy zawodowej koncentruje się nie tylko na samym rozwiązaniu problemu, ale poszukiwaniu najbardziej optymalnego rozwiązania dla sytuacji, w której klient się znalazł. Jej celem jest zarażać ludzi optymizmem, pozwolić im samodzielnie odkrywać ich potencjał i zapał do zmiany.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1. ‘’Savoire vivre i autoprezentacja w biznesie’’

Sala C 110,  godzina 13.00

Korzyści:

 • Poznasz zasady biznesowego savoire vivre
 • Dobierzesz odpowiedni styl do swojej osobowości oraz miejsca pracy
 • Przekonasz się, jak własnym wizerunkiem wpływasz na innych

Więcej informacji oraz ZAPISY pod linkiem: https://bk.ug.edu.pl:8443/katalogSzkolen.web

Warsztat poprowadzi : Joanna Formela

Pedagog, doradca zawodowy, trener. Wieloletni pracownik gdańskiego urzędu pracy. Ukończyła pedagogikę specjalną na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Gdańskiego. Przeszła liczne szkolenia doskonalące warsztat zawodowy. Do najważniejszych zalicza Szkołę Dialogu Społecznego, Zarządzanie Sobą i Swoimi Talentami, Protokół Dyplomatyczny oraz Rekrutację i Selekcję na Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada 30 letnie doświadczenie zawodowe w pracy z ludźmi. Obecnie prowadzi warsztaty, porady indywidualne i grupowe  dla osób poszukujących pracy. Cechuje ją indywidualne podejście do klientów oraz skuteczność w realizacji planowanych efektów pracy. Bardzo dobrze przygotowuje do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą Z powodzeniem realizuje warsztaty z motywacji, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem. Charakteryzuje ją szeroka wiedza w zakresie tematyki społecznej i regionalnej. Jest twórcza, elastyczna, zaangażowana w działalności zawodowej i społecznej. Działa w Stowarzyszeniu Credo Femina