Akademickie Targi Pracy Trójmiasto

Konferencja

LAYOUTJuż 23 października w ramach Akademickich Targów Pracy Trójmiasto 2014 odbędzie się specjalna konferencja skierowana do studentów i absolwentów szkół wyższych „Talent i pasja – dwa bieguny sukcesu”. Gościem specjalnym spotkania będzie znana polska satyryczka – Maria Czubaszek. Organizatorami wydarzenia, które honorowym patronatem objęli prezydenci Lech Wałęsa oraz Paweł Adamowicz, są Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku i ATP Trójmiasto.

 

W trakcie spotkania swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się ze studentami znani przedstawiciele polskiego biznesu, literatury, branży filmowej oraz marketingu. Opowiedzą o swoich zawodowych sukcesach, początkach kariery oraz o tym, co sprawia, że pasja staje się sposobem na życie, również to zawodowe.

 

Wśród zaproszonych gości pojawią się takie znane osoby, jak:

Biogramy-page-001-1Biogramy-page-002-1

Konferencja „Talent i pasja – dwa bieguny sukcesu” to gwarantowana dawka praktycznej wiedzy i niezapomnianych inspiracji, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających uczestników spotkania!

 

To również doskonała okazja do wzięcia udziału w specjalnym konkursie, którego wyniki poznacie już w trakcie konferencji. Do wygrania nowoczesny sprzęt multimedialny, zestawy książek z autografami Marii Czubaszek i Marka Kamińskiego oraz inne atrakcyjne nagrody!
Czekamy na Was 23 października 2014 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w auli głównej (Bałtycki Kampus UG w Oliwie, ul. Bażyńskiego 6).

Swoje uczestnictwo możecie zgłaszać przez specjalny formularz dostępny w zakładce KONFERENCJA – ZAPISY.