Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2016

Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2016 odbywają się w tym roku 19 października na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego .

Serdecznie zapraszamy do udziału w

Akademickich Targach Pracy Trójmiasto 2016

19 października 2016

www.atp.ug.edu.pl

Organizatorem Targów są Biura Karier największych uczelni wyższych na Pomorzu: Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, Akademii Marynarki Wojennej oraz Akademii Morskiej.

Celem Akademickich Targów Pracy Trójmiasto jest wypromowanie Państwa Firmy wśród studentów i absolwentów naszych Uczelni i zapoznanie ich z  aktualnymi ofertami pracy, praktyk i programów stażowych, a także przedstawienie oczekiwań wobec przyszłych pracowników i zaznajomienie ich z możliwościami rozwoju zawodowego.

To również okazja do promocji misji i strategii Firmy, a także zakresu świadczonych przez Państwa usług.

W tym roku również będziemy mieli przyjemność gościć Państwa na terenie Bałtyckiego Kampusu UG w Oliwie, na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Tegoroczne Targi trwać będą jeden dzień , tj.:

19 października 2016 (środa), w godzinach 9-16.

Tegoroczne Akademickie Targi Pracy Trójmiasto są realizowane przez Fundację Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie : http://www.atp.ug.edu.pl/?page_id=75

_DSC2079

_DSC1985