Miło nam zapowiedzieć kolejnego Patrona, który wesprze nas medialnie podczas Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2016

Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą polską firmą doradztwa personalnego działającą na rynku pracy dla inżynierów. Już od 1992 roku aktywnie wspiera inżynierów w poszukiwaniach atrakcyjnej pracy. BDI współpracuje z najlepszymi, sprawdzonymi pracodawcami i udostępnia ich oferty pracy. Z pomocy BDI skorzystało już blisko 200 tysięcy inżynierów, zarówno tych zaraz po studiach jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Na stronie www.bdi.com.pl – portalu pracy wyłącznie dla inżynierów – dostępne są m.in. aktualne oferty pracy i staży, porady ekspertów, opinie o pracodawcach, bieżące wiadomości z rynku pracy, ranking wydziałów i uczelni technicznych oraz wiele innych przydatnych informacji.

logo_duze_claim