Sukces nie wychodzi z mody!

Wszystko o wizerunku biznesowym

i budowaniu prestiżu poprzez ubiór

Masz za dużo ubrań, a rano i tak nie wiesz co na siebie włożyć? Idziesz na rozmowę o pracę i nie wiesz w co powinieneś się ubrać? Jak wykreować swój biznesowy wizerunek aby się wyróżnić i dać się zapamiętać? Jak uniknąć wizerunkowych „wpadek” i zaplanować przyszłą garderobę tak by była najkorzystniejsza dla naszej sylwetki?

Już 24 października w ramach AKADEMICKICH TARGÓW PRACY TRÓJMIASTO odbędzie się spotkanie otwarte z gościem specjalnym – znaną stylistką – Moniką Jurczyk „Osą” Osobistą Stylistką.

Ubranie to nie próżność, tylko realna siła, która może zmienić nasze podejście do życia. I podejście życia do nas. Im wcześniej dowiemy się kim jesteśmy i co chcemy komunikować tym lepiej. Dzięki temu nasz wizerunek będzie dojrzewał razem z nami – mówi Monika Jurczyk.

Podczas spotkania uczestnicy nauczą się zasad kreowania wizerunku na podstawie systemu Master of Business Image, na który składa się:

1. określenie sylwetki
  2. określenie typu kolorystycznego
  3. określenie stylowej osobowości oraz komunikatu ubraniowego
  4. znalezienia wyróżnika stylu

– Zrozumienie wpływu wyglądu na budowanie wizerunku i zawodowego autorytetu jest bardzo ważne już od  pierwszego etapu kariery zawodowej, czyli w momencie stawiania pierwszych kroków na rynku pracy. We współpracy z Biurem Karier UG zdecydowaliśmy, że warto studentów na to dobrze przygotować  – mówi Monika Zdroik, koordynator prowadzonego przez gdański magistrat projektu STUDY IN GDAŃSK.

Kim jest Monika Jurczyk?

Pierwsza polska personal shopperka. Właścicielka firmy Osa Osobista Stylistka i szefowa wszystkich szaf. Ekspertka medialna z dziedziny metamorfoz i zakupów:

• Zasiada w jury Newsweeka wybierającym najgorzej i najlepiej ubranych Polaków
  • Szkoli  z zakresu wizerunku, nie tylko biznesowego („Warsztaty stylu” dla magazynu „Twój Styl” i banku BZW BK, wykłady dla Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych, szkolenia i warsztaty dla firm m.in. Nutricia, Danone)
  • Edukuje  sprzedawców – stylistów (Wrangler, Guess, PennyBlack, The Earth Collection)
  • Realizuje metamorfozy oraz konsultacje dla firm (Eris, Oriflame, Makalu, Hugo Boss)
  • Pisze o modzie i kreowaniu wizerunku (własna rubryka w „Moda Forum”, felietonistka „Miasta Kobiet”, blogerka, LookBook.pl)
  • Gości na najważniejszych światowych i polskich pokazach mody (London Fashion Week, FashionPhilosophy Łódź Fashion Week)
  • Jest autorką dwóch książek dotyczących mody i stylizacji

Miejsce: sala 204, Wydział Nauk Społecznych UG, ul. Jana Bażyńskiego 4, Gdańsk

Termin: 24 października (wtorek) podczas Akademickich Targów Pracy Trójmiasto 2017

Godz. 11:15