Akademickie Targi Pracy Trójmiasto

Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2019 – Podsumowanie

Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2019,  które odbyły się na  Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego 29 października br.,  odwiedziło ponad 5 000 osób. Wśród odwiedzających znaleźli się studenci i absolwenci trójmiejskich uczelni jak i osoby bezrobotne i te szukające nowego miejsca na  rozwój  własnej kariery zawodowej.

70 firm i instytucji z trójmiejskiej aglomeracji ale i nie tylko, przygotowało i zaprezentowało  wiele interesujących oferty pracy, a także płatnych ofert staży i praktyk. Odwiedzający mieli doskonałą okazję porozmawiać z przedstawicielami czołowych  firm, zadać pytania nt. wymagań i oczekiwań względem kandydatów oraz dowiedzieć się jakie warunki rozwoju oferują obecnie najlepsi na rynku.

„Jako Partner tegorocznych ATP Trójmiasto mamy niesamowite odczucia, gdyż nasze stanowisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród studentów i nie tylko. Większość osób znała ATC CARGO S.A.,  dlatego od razu pytano o prowadzone rekrutacje, jej etapy, gdzie dany kandydat mógłby się odnaleźć w firmie, nie mając ukończonych studiów kierunkowych. Doradzaliśmy, opowiadaliśmy i cieszymy się, że po Targach nie zapomniano o nas, wręcz odczuwamy istne zatrzęsienie”- opowiada przedstawiciel ATC Cargo S.A.

Podczas wydarzenia zorganizowane zostały dwa szkolenia nt. „Personal Branding” i „Networking sztuka nawiązywania kontaktów”, które poprowadziły  Patrycja Łukaszuk i Dorota Karpowicz z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom, a w tym :

– Władzom Rektorskim i Dziekańskim

– Wystawcom

– Patronom Honorowym

– Partnerom medialnym

oraz wszystkim Odwiedzającym  za udział w wydarzeniu.

Mamy nadzieję, że wydarzenie spełniło Państwa oczekiwania i zachęci do dalszej współpracy z naszymi biurami karier.

Poniżej krótka fotorelacja.

fotorelacja