Akademickie Targi Pracy Trójmiasto

Sponsor Tytularny

logo_pupgda

 

 

 

 

Urząd pracy w Gdańsku to miejsce, w którym potrzeby pracodawców łączone są  z oczekiwaniami osób poszukujących pracy. Dzięki  ponad 20-letniemu doświadczeniu w zakresie rekrutacji i selekcji, a także wykwalifikowanym rekruterom świadczy usługi z wielu obszarów HR. Co roku wdrażany jest szereg innowacyjnych i przyszłościowych rozwiązań, które nie tylko doskonale wpisują się w charakter dzisiejszego rynku pracy, ale dzięki którym z powodzeniem realizowane są  cele z zakresu doradztwa personalnego.

Na tym polu flagową usługą PUP jest system indywidualnie dopasowywanej rekrutacji i selekcji nowych pracowników. W ten sposób swoje kadry za pośrednictwem PUP budowali m.in. gigant branży komputerowej PlaySoft czy Jeronimo Martins – właściciel sieci dyskontów Biedronka. Indywidualne podejście do klienta, a także otwartość na innowacyjne pomysły pozwolił  zrealizować wiele niestandardowych projektów, takich jak: BPO Education Center, Kobiety w IT czy Pomorska Fabryka Designu. Urząd może się także pochwalić współpracą z realizatorami filmowej superprodukcji „Loving Vincent”, budową kadr trójmiejskiej SKM-ki czy innowacyjnym projektem z obszaru IT – Code 2.0.

PUP wie, że znalezienie wymarzonej pracy to proces skomplikowany i długotrwały, dlatego poza projektami rekrutacyjnymi oferuje także szeroki wachlarz usług doradczych i szkoleniowych. W  bogatej i zróżnicowanej ofercie, dostosowanej do potrzeb wielu branż, każdy z łatwością odnajdzie coś dla siebie.