Akademickie Targi Pracy Trójmiasto

Na ostatnią chwilę dołączył do nas kolejny Patron medialny imprezy ATP 2015 – jest nim portal KarieraPlus.pl

KarieraPlus.pl to innowacyjny portal na polskim rynku rekrutacyjnym, poświęcony karierze i rozwojowi zawodowemu. Jest to również platforma kontaktu, będąca odpowiedzią na potrzeby pracodawców w zakresie zdobywania wiedzy o kandydatach i precyzyjnego dotarcia do potencjalnych pracowników, stażystów i praktykantów. Znajdują się tam informacje poświęcone karierze w różnych branżach, porady dotyczące przygotowania dokumentów aplikacyjnych, poszukiwania pracy i możliwości rozwoju oraz inspirujące artykuły.

 

Na KarieraPlus.pl można znaleźć również przewodniki online poświęcone karierze w różnych branżach. Publikacja jest skierowana zarówno do studentów, absolwentów, jak i młodych profesjonalistów zainteresowanych budowaniem kompetencji i pozycji zawodowej na rynku pracy.

W przewodnikach znajdują się informacje o tym, jakich języków warto się uczyć, jacy specjaliści są poszukiwani na rynku pracy i którzy otrzymują najwyższe wynagrodzenie. Eksperci z branży radzą, na co zwracać uwagę, wybierając pracodawców, i jak owocnie współpracować z klientami.

 

Więcej informacji na stronie: http://karieraplus.pl/ KarieraPlus_logo_bez tła i Fanpage’u: www.facebook.com/KarieraPlus