Akademickie Targi Pracy Trójmiasto

Parę słów o naszym Sponsorze !

State Street Corporation (NYSE: STT) jest uważany za światowego lidera wśród dostawców usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych. Na całym świecie, ponad 29 tys. profesjonalistów firmy State Street dostarcza nowatorskich rozwiązań, produktów i wyspecjalizowanych usług dla największych inwestorów instytucjonalnych, zwiększając ich kapitał na każdym etapie procesu inwestowania.

Pierwsze biuro w Polsce powstało w 2007 roku, obecnie zatrudnia już ponad 2500 osób. W listopadzie 2013 roku State Street w Polsce przekształcił się w oddział banku inwestycyjnego planując dalszy dynamiczny rozwój poprzez rozwijanie nowych specjalizacji i usług.

Na początku 2016 roku w Gdańsku zostanie otwarte nowe biuro State Street, które może pomieścić ponad 1000 pracowników. Otwarcie nowego biura stanowi kamień milowy dla firmy w regionie EMEA. Firma zawdzięcza to w głównej mierze utalentowanej i dobrze wykształconej kadrze, która odznacza się także wysoką etyką zawodową. Pracownicy zatrudnieni w Gdańsku będą świadczyć usługi finansowe, w tym z zakresu księgowości funduszy inwestycyjnych, wyceny papierów wartościowych i sprawozdawczości finansowej.

Globalne możliwości dostępne lokalnie

Dynamiczny rozwój międzynarodowych usług finansowych, głównie analiz i wycen, jakie wykonywane są w polskim biurze State Street, otwiera szeroki wachlarz możliwości dla młodych specjalistów. State Street Bank Polska oferuje stanowiska w 20 działach, które dostarczają szereg kompleksowych usług z zakresu obsługi inwestycji finansowych. Największe działy w Polsce stanowią:

  • Fund Accounting / Księgowość Funduszy Inwestycyjnych
  • Hedge Fund Administration / Księgowość i Administracja Funduszy Hedgingowych *
  • Securities Valuation / Wycena Papierów Wartościowych
  • Financial Reporting / Sprawozdawczość Finansowa
  • Derivatives / Instrumenty Pochodne
  • Accounting / Księgowość

* fundusze wysokiego ryzyka

Rekrutacja

State Street ogromną wagę przykłada do rozwoju pracowników oferując wszechstronny program szkoleń i rozwoju zawodowego. Celem State Street jest stworzenie w firmie warunków pracy, w których nasi pracownicy będą w stanie realizować nie tylko cele biznesowe, ale i osobiste dążenia.

Oferowane przez State Street stanowiska obejmują pełen zakres procesu zarządzania księgowością funduszy inwestycyjnych a wykonywane przez pracowników zadania nie różnią się od tych wykonywanych w biurach w Londynie czy we Frankfurcie.

Typowe stanowiska dla absolwentów to:

Księgowy ds. Funduszy Inwestycyjnych, Specjalista ds. Wyceny, Administrator ds. Instrumentów Pochodnych, Księgowy ds. Sprawozdawczości Finansowej, Księgowy, Analityk Finansowy, Analityk ds. Ryzyka Operacyjnego, Analityk ds. Ryzyka Kredytowego, Analityk ds. Ryzyka Inwestycyjnego, Analityk ds. zgodności procesów inwestycyjnych.

 

Poszukujemy:

– studentów ostatnich lat studiów lub absolwentów kierunków ekonomicznych tj. księgowość, zarządzanie, bankowość i finanse; absolwenci innych kierunków studiów będą także rozważani

– specjalistów chcących rozwijać swoją karierę w sektorze usług finansowych

 

Główne wymagania to:

biegła znajomość języka angielskiego oraz zdolności analityczne. Wykształcenie ekonomiczne jest tutaj dodatkowym atutem.

Podczas tegorocznych Targów Pracy ATP Trójmiasto 2015 będziemy przeprowadzać szkolenie na temat: Jak odnieść sukces w biznesie – Twoja ścieżka kariery.

State Street

ساخت اپلیکیشن

مبلمان اداری

طراحی قالب وردپرس

نیازمندیها

طراحی اپلیکیشن